خانه / استخدام / علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

شهرداری یکی از بخش های مربوط یه دولت می باشد که به تازگی قانونی را در نظر گرفته است که در برای استخدامی های جدید محدودیت هایی را شکل بدهد. رحمانی فضلی در کمیسیون گسترش مجمع مطرح کرد وضوح حجت ها ممنوعیت جذب قوت در شهرداری‌ها/ استخدام دهیاران فعلا امکان پذیر نیست در ادامه در مطلب استخدام در مورد علت ممنوعیت استخدام در شهرداری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری
وزیر پیشنهادی کشور بر ردیابی اضافه كارآیی در بخشداری‌ها تأکید کرد و گفت: انتخاب تکلیف دهیاران در دستور کار است، استخدام دهیاران فعلا امکان پذیر زایل اما پشتوانه به خاطر فعالیت آنها ایفا به جریان انداختن می‌شود.
به گزارش مرزوبوم پارلمانی خبرگزاری مركب نشین و پیاده نصب به نقل از خانه ملت، کمیسیون بسط جمعیت شورای اسلامی امروز (دوشنبه، ۲۳ مرداد ماه) مدعی رئیس دیوان پیشنهادی کشور راجع به حساب ملاحظه برنامه‌ها آن بود.
در این اجلاس عبدالرضا یزدانی خداجو فضلی با برملا اینکه در بحث تفویض اجازه تصرف فرمانداران و بخشداران اهتمام خود را می‌کنیم که از اندر پادشاهی کشور انتخاب كسان روی بگیرد، گفت: در كهن از بیرون از وزارتخانه، حكمران و بخشدار گزینش می‌شد که این مشکلات فراوانی را داشت اما در حال بسیجیده با رسم حالی :اسم تفهیم اشخاص منتخب تحصیل پذیری بیشتری داشته و همانندی بیشتری نیز دارند.
*متأسفانه ۳ تا ۵ مقابل نیروی موجود در بلدیه ها مانده است
وزیر پیشنهادی کشور با برملا اینکه بیش از شب خوان شهرداری در کشور ثمر کمتر از هزینه‌های خود دارند، افزود: متأسفانه نیروی چی در شهرداری ها ۳ تا ۵ مساوی مانده بوده از این رو ما جذب نیرو در این كشور را غیرشرعی ناروا کرده‌ایم اما باز هم با دور زدن مصوبات نیروهای شرکتی به کار ملول می‌شود.
رحمانی فضلی با افشا اینکه اتراق تاسیس و سازها میوه بهره شهرداری‌ها را کم کرده است، تصریح کرد: کمک پادشاهی کشور به شهرداری‌ها دو معادل رابطه به قبل اغلب شده و در كشور برگ کمک‌های شایانی جلد غشا چهره گرفته است.
وی بقیه داد: در حال آراسته با روی کار بازآمدن اعضای امروزین آلامد شوراهای اسلامی شهر و شهر راحت ما این است که دوباره هر فرد ۱۲ تا ۱۵ نفر را به نشانی نیروی بلدیه تكثیر و كاهش کند.
رحمانی فضلی با تمثیل به مساعی تیمارداری به خاطر ساماندهی شهرداری‌ها گفت: لایحه امور سازمانی استخدامی، سود درست و ایضاً لایحه راه اندازی مطلق در دست بررسی  است تا به این اتساق شهرداری‌ها سازماندهی شوند.

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری
وزیر کشور با تعریض به سخت حاشیه‌نشینی گفت: حاشیه‌نشینی‌ها نتیجه عدم تحرک بوده و به نظامات حاکم چرت است؛ از این رو روح کلی این بغتتبغرنج بی‌توجهی به نظامات برنامه‌ریزی شده است.
وی امتداد داد: آتمسفر ترتیب هایی همچون تزیین بودجه‌ریزی نامناسب، ترتیب پولی و بانکی و تزیین مالیات، عدم موازنه و موازنه را منجر شده که اگر دچار استحاله شوند تحولی در حاشیه‌نشینی رخ خواهد داد.
رحمانی فضلی با فاش اشعار اینکه ما بعد از قیام اسلامی آراستگی دیپلماتیك و آراستگی امنیتی دفاعی خود را تغییر داده‌ایم، آشكارگویی کرد: متأسفانه تطور دیگر نظام‌ها رخ نگرفته که ذریه آن فضا هوا محیط شرایط حالی :اسم تفهیم و لبه نشینی است.
وی با تأکید بر اینکه متولی واقعی اساسی حاشیه‌نشینی وزارت مسکن است، افزود: مهمترین کار برای اینکه با حاشیه‌نشینی برابرسازی کنیم این است که به روستاها اعتنا کنیم.
وزیر پیشنهادی کشور با تأکید بر اینکه عقب غرور در روستاها ۵۰ ساله است، ادامه داد: در گسترده پاشیده منبع ها و سرمایه باید مبرز عقب‌افتادگی مد نظر قرار گیرد تا به این ماشین بتوان تحولی در رخت ایجاد کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بر كاوش افزایش ____________نما در بخشداری‌ها تأکید کرد و گفت: گلچین برگزیدن تکلیف دهیاران در دستور کار است، استخدام دهیاران فعلا امکان پذیر زدایش اما پشتوانه از باب پویه آنها انجام می‌شود.
رحمانی فضلی با تلمیح به فراغت و اضطراب یکی از نمایندگان در مورد بغاز زباله‌های رها شده در استان مازندران گفت: در صورتی که برق تولیدی از زباله‌ها بیع شود ما مشكل زباله‌های رها شده را حل می‌کنیم.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

بیشتر ارگان دولتی ایران هراز چند گاهی درخواستی مبنی بر استخدام نیروی های انسانی می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *