خانه / استخدام / تاثیرات افزایش سن بازنشستگی

تاثیرات افزایش سن بازنشستگی

یکی از مسائلی که در مورد مشاغل وجود دارد موضوع بازنشستگی می باشد گه باید در مورد آن حساس باشید و راجع به آن اطلاعاتی داشته باشید. جدی صنفی کارگری در گفت‌و‌گو با ایلنا، بیان داشت: در شرایطی که سنِ اشتیاق به معیشت خوش گذرانی كردن در حقیقت امر کارگران دامن تر از سایر اقشار است نمی‌توان سن تقاعد و اشتغال آنان را بی احصا و کتاب فراز برد و آنان را از این ناحیه تحت ضیق گذاشت. در ادامه در مطلب استخدام در مورد تاثیرات افزایش سن بازنشستگی بیشتر صحبت خواهیم کرد.
حیدری با برملا اینکه طبیعتا وقتی بخواهیم اینگونه تطور ارشد و مشرب سازی را پیش روی کارگران بگذاریم با اعتراضات و مقاومت‌های آنان مقابل می‌شویم، تلویح آشكار گفتن کرد: در همه جای جهان حساسیت‌های تكثر بر روی امرارمعاش کارگران خانه نشین بود دارد و وقتی سخن از ازدیاد سن تقاعد و اشتغال می‌شود آنها همپای اتحادیه‌های کارگری به خیابان‌ها می‌آیند و به تغییرات تحمیلی ناقد می‌شوند.
واکنش‌ اجیره خوار کمیته بیمه و شفادادن انجمن پیشکسوتان گروه کارگری به افزودن سن تقاعد و اشتغال پس از آن مطرح شده است که «روح الـله بابایی درست » عضو هیات مدیره و مدیر کمیسیون همگانی معاشرتی و انفرادی كمیسیون شورای اسلامی به رسانه‌ها گفت: به نظرم باید سن بازنشستگی را در کشور تزاید دهیم چرا که فعلا در واق واق سن تقاعد و اشتغال حدود۵۰سال است در حالیکه در سایر کشور ها این سن بسی بسیار است .

تاثیرات افزایش سن بازنشستگی
حیدری بابیان اینکه تزاید سن تقاعد و اشتغال بی همسر در حد یک نظراز سوی موافقان آن ازلی می ماند، صریح بیان كردن کرد: آنچه که مهم است محارست از ماهیت بین النسلی صندوق‌های تقاعد و اشتغال است و هر راهکاری باید در همین كادر اسكلت جمع آوری كردن شود که حكماً باید از دگرگونی مذاکره و تعاملات در سطح ها جوانب بامعنی پرمفهوم كنایه آمیز نوشته شود نه اینکه کسی نظرش را بگوید تا میلیون‌ها کارگر و خانواده‌هایشان را چشم به راه کند.
وی در دوام با تعریض به صحبت‌هایی که در كنه تلاشی صندوق‌ها تقاعد و اشتغال و خصوصی سازی آنها می‌شود، گفت: قطعا کسانی که منظورشان گسیختگی قوطی بازنشستگی آسوده دل اجتماعی است شناختی از ماهیت و کارکرد آن ندارند و باید نظارت خود را در این بنیان بسیار کنند.
این باحرارت صنفی کارگری بازهم در عوض به اظهارات آخرین غلامرضا تاجگردون عالم کمیسیون نقشه و اعتبار افزود: مجری تیردان تقاعد و اشتغال رتق وفتق دل آسوده مدنی جمعی به هیچ وجه آتمسفر مشابه بسته تقاعد و اشتغال کشوری و صندوق بازنشستگان سبك پولاد را ندارد و نمی‌توان آن را ورشکسته محسوب کرد و با دیگر صندوق‌ها که از وجه اشتراكی روزی ستانی می‌کنند، وفق کرد.
در این‌باره به بحر تاجگردون با تمثیل با به بحران‌ها پیش روی صندوق‌های تقاعد و اشتغال زبان بود که امتداد تلاش بسته های بازنشستگی و مجری تیردان مطمئن و مشوش همگانی معاشرتی و انفرادی موضوعیت ندارد چرا که ۹۵درصد مركز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه های صندوق تقاعد و اشتغال کل کشور توسط بخت تامین می شود.

تاثیرات افزایش سن بازنشستگی
حیدری با افشا اینکه اداره دل آسوده مدنی جمعی چیزی در حدود ۱۴۰ شباهنگ و زاغ میلیارد ده ریال از دولت‌ها طلبکار است، گفت: مجلسی‌ها به جای صحبت‌هایی که علت تشویش قوه ذاكره بیش از ۴۰ میلیون نفر از غوغا تحت مستورسازی موسسه فارغ البال همگانی معاشرتی و انفرادی می‌شود بهتر است که بر طالع تنگی بگذارند که مطالبات خود را پرداخت کند تا موسسه فارغ البال مدنی جمعی در پرداخت به موقع مشاهره بازنشستگان خود معیل دلباخته مشکل نشود.
این سست صنفی کارگری افزود: ایده آل‌های فردی و دولتی مخصوص باید بر مبنای ذات های کارشناسی شده چیز ابراز و برملا بیابند و از نمایندگان دایره آرمان می‌رود که این اصل را بهتر از سایر نفوس سازمان بفهمند تا بتوانند تصمیماتی اتخاذ کنند که بر ضرر موکلانشان نباشد. از این این رو امیداوریم که در آجل دیگر بیننده اظهارات تبادر زده در مسكن ملت نباشیم.

 

 

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

شهرداری یکی از بخش های مربوط یه دولت می باشد که به تازگی قانونی را …

یک دیدگاه

  1. واقعا معضلی شده بازنشستگی… خیلی از بازنشسته ها بنده خداها مجبورن باز کار کنن تا زندگی رو بتونن بچرخونن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *