خانه / استخدام / استخدام بازنشستگان سال ۹۶

استخدام بازنشستگان سال ۹۶

بازنشستگی زمانی است که باید برای ادامه زندگی خود برنامه ریزی کنید که چه مسیری را تا پایان زندگی قصد دارید ادامه بدهید تا از زندگی خود لذت ببرید. مدیرکل امور اداری جعبه تقاعد و اشتغال کشوری از برگزاری آزمون استخدامی این صندوق در مبدا میزان خبر داد.امیرحسین غلام زاده در گفت‌وگو با ایسنا، در این توسن اعلام کرد: چارت آروین در حال پذیرش است و اکنون به تنسیق تمشیت :اسم اداره روانه شده است. در ادامه در مطلب استخدام در مورد استخدام بازنشستگان سال ۹۶ بیشتر صحبت خواهیم کرد.

استخدام بازنشستگان سال 96
وی افزود: تا یکی دوماه آینده و تا سرآغاز مهرماه آزمایش استخدامی را از روش دایره تقویم برگزار خواهیم کرد.
مدیرکل امور سازمانی جعبه بازنشستگی کشوری با برملا اینکه ۱۰۰ نفر طی این امتحان جذب و مسبوق مجری تیردان بازنشستگی خواهند شد آدرس کرد: این نیروها در تهران و ۳۰ آژانس استانی درگیر به کار می‌شوند. حصه تهران ۴۰ یارا قوه و حصه شهرستان‌ها ۶۰ كارآیی خواهد بود.
غلام ولد با افشا اینکه تفکیک جنسیتی در تجربه نداریم و داوطلبان باید دارای مدرک فوق لیسانس به بالا باشند گفت: لفافه موج رادیو های حالت قبول چسبیده با فعالیت‌های مجری تیردان اعم از بیمه، سروسامان دادن دولتی، راه انداختن بازرگانی، حسابداری، اجرت و پی جویی است.

استخدام بازنشستگان سال 96
وی در جزا به پرسشی داستان گو بر اینکه آیا ثبوت است طی هفته سیال جریان عادله آزمونی اندرونی برای تطور وضعیت كادر قراردادی به قراردادی و رسمی در صندوق بازنشستگی برگزار شود؟ نیز گفت: خیر، در حال مهیا این طور برنامه‌ای درخصوص تغییر فضا هوا محیط شرایط ابواب جمعی نداریم.

رئیس همگی زیور آیین به پسند رسیده مقبول تخلیه شده جمعیت شورای اسلامی دال بر ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را جهت به كاربستن آگهی کرد.به اعلامیه ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن عالم عالم همگی طی نامه‌‌ای به تنسیق سازمانی و استخدامی کشور، رسم پذیرفته شده گروه شورای اسلامی بیانگر برممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را جهت انجام هشدار کرد.

بر ماخذ این گزارش؛ در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم زیب اساسی جمهوری اسلامی ایران زمین «قانون استفساریه تبصره (۱) مادینه واحده زینت ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان» جهت به كاربستن به دائره امور حقوق بگیر و استخدامی کشور اخطار ‌گردید.

 

 

 

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

شهرداری یکی از بخش های مربوط یه دولت می باشد که به تازگی قانونی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *