خانه / مقالات آموزشی / در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید

در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید

بازاریابی شبکه ای بحثی است که چند ساله محبوبه همه جا راجع به آن صحبت می شود و بحث داغ مجلس ها جوانانی است که می خواهند یک شبه غنی شوند.در این یادداشت سعی بر آن است تا نگاهی به دوروبر گوناگون بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ داشته باشیم. در ادامه در مطلب مقالات آموزشی در مورد در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید صحبت خواهیم کرد.

در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید

بازاریابی شبکه ای یکی از زیرمجموعه های رشته بازاریابی است که کانال فروش خود را بر شبکه های انسانی و اجتماعی پایدار کرده است. در این شیوه، شما پاره ای از محصولات شرکت را ابتیاع کرده و در هر مکانی که می خواهید به فروش می رسانید و در ازای آن سود خود را گرفتن می کنید.

اما این منتها راه نیست. در واقع در این شیوه، مصرف کننده نیز می تواند کالاهای شرکت را بازاریابی کرده و در قبال آن سود قبض کند. حتماً این شیوه اسكلت پیكره بندی خاص خود را نیز دارد. در این ساختار، بازاریاب باید افرادی را به عنوان زیرشاخه خود معرفی کند و هر چه زیر این زیرمجموعه بیشتر باشد و اكثر كوشش جستجو کند، سود بیشتری به شما می رسد.

این شیوه با استخوان بندی هرمی ای که دارد شبکه ای از نیروهای انسانی را خلق کرده که به صورت صعودی و نزولی بر آن افزوده می شود. تبلیغات نیز در این تکنیک به صورت چهره به چهره و کلامی صورت می گیرد.حال باید ببینیم به چه نحو میتوانیم در بازاریابی شبکه ای موفق باشیم؟برای اینکه شما در بازاریابی شبکه ای موفق باشید، باید حیاتی را اكرام کنید.

کیفیت کالا: محصولاتی که برای عرضه گزینش می کنید باید کیفیت فرازین داشته باشند تا مشتری آنها را به دیگر محصولات مزیت دهد. اگر کیفیت کالای شما شالوده باشد، دلیلی ندارد مشتری آن را از شما بخرد.احاطه مذاکره و فروش: وقوف محاصره های فروش اکتسابی هستند. با کسب این احاطه ها می توانید راهکارهایی افزایش فروش خود پیدا کنید. باید تمول صحبت با مشتری را داشته باشید. باید فوت و فن صحبت و مبادرت با برجیس را بدانید.

تسلط تیم سازی و رهبری: همانطور که در بالا استعاره شد یکی از راه های کسب سود در بازاریابی شبکه ای، پورسانتی است که به ازای فعال بودن زیرمجموعه شما برایتان حاصل می شود. پس باید قدرت آن را داشته باشید که افراد اضافی را به آلبوم خود تزاید و در آنها باعث آفریدن کنید.احاطه رهبرسازی: همان فرمولی که برای شما کسب سود می کند، برای زیرمجموعه شما نیز صادق است. پس باید استطاعت این را داشته باشید که آنها را نیز به رهبرانی سخت کوش و با علت تغییر کنید.

در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید

آیا بازاریابی شبکه ای همان شرکت هرمی است؟

شرکت های هرمی آن دسته از شرکت هایی هستند که اعضا آنها كفیل هستند افرادی را به شرکت معرفی کنند و در ازای سندیت گذاری آن فرد کمیسیون اخذ می کنند. در واقع در این شرکت ها وعده ملموسی خرید و فروش نمی شود و نفوذ گذاری فرد به آدرس کمیسیون بین افراد اعلی در این هرم تفرقه می شود. در این اسكلت پیكره بندی هر چه به راس هرم نزدیک می شوید، سود بیشتری دریافت می کنید. اما اگر در سطوح اساس هرم باشید، هیچ گاه چنین سودی نخواهید داشت، حكماً اگر متضرر نشوید.اما در بازاریابی شبکه اصل بر فروش محصول است و سپس می توان در ازای آشنا كردن فرد جدید سود دریافت کرد.

رویای ثروتمند شدن با بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای هم مثل دیگر كوشش جستجو ها دارا تلاش و کوشش پی درپی است و هیچ خصیصه مختصه به خصوصی در آن وجود ندارد که این رشته را به شغلی خاص و درآمدزا تبدل کند. در واقع مثل هر شغل دیگری شما نان تلاش خود را می خورید.

بر اساس آمارهای منتشر شده تنها ده درصد فروشندگان شرکت Amway از دیرینه ترین و بزرگترین شرکت های نهاده شده بر بازاریابی شبکه ای در امریکا و جهان در انگلستان موفق شده اند درامدی کسب کنند. این آمارها هرچند حکم به عدم موفقیت قطعی همه بازاریاب ها نمی دهند اما نشان می دهند که نمی توان برای همه بازاریاب های شرکت درآمدهای هنگفت مشاهره را موهوم بود. در شرکت های بازاریابی گرچه سران شبکه و اعضای با سلف که وزن پایگاه زیادی زیر كلكسیون دارند درآمدهای عالی دارند اما درآمدهای فوق العاده با کار راحت برای برای همه اعضا به ویژه اعضایی که دیر به شبکه بلاانقطاع :صفت پیاپی اند قانون دان كارشناس حسابداری به نظر نمی رسد.

در مورد بازاریابی شبکه ای بیشتر بدانید

بازاریابی شبکه ای از نظر قانونی

فعالیت های هرمی در اکثر کشورهای جهان غیرمجاز تلقی می شود ولی به خواهشگر :صفت پایمرد توفیر شرکت های بازاریابی شبکه ای با هرمی این تلاش در برخی کشورها غیرشرعی است. اما با این حال بازاریابی شبکه ای همواره محل خرده گیری حضرات عظام مشروع و عرفی و اقتصادی بوده است.

نماد نشان دهنده فضا هوا محیط شرایط سعی شرکت بازاریابی شبکه ایچند سالی است که این شرکت ها می توانند با گرفتن مجوز از ریاست صنعت، معدن و سودا تلاش کنند. شما با تدقیق نماد شرکت می توانید به شرعی یا غیر غیرشرعی بودن کار شرکت پی ببرید. اگر رنگ این نماد سبز بود یعنی مجاز به سعی است. اگر زرد بود یعنی مجاز به جد یکماهه برای رفع خرده گیری و در انتها اگر قرمز بود یعنی موقتا بمدت شش ماه تعلیق شده است. رنگ سیاه هم نشان دهنده ختم و آغاز مجوز سعی آن شرکت می باشد.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

با 5 میلیون کسب و کار خود را راه اندازی کنید

با ۵ میلیون کسب و کار خود را راه اندازی کنید

برای انکه کسب و کار خود را راه اندازی کنید حتما نیز به سرمایه زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *