خانه / استخدام / آگهی مربوط به استخدام قوه قضاییه

آگهی مربوط به استخدام قوه قضاییه

یکی از قسمت های سیستم هر کشوری قوه قضاییه می باشد که جز مهم ترین بخش های سیستم می باشد که باید نسبت به آن حساسیت لازم را داشته باشند. نمره داوطلبان سزاوار استان با ضریب یک و دو دهم (۲/۱) و سزاوار ملك با ضریب یک و چهاردهم (۴/۱) دانه مکتسبه در هر حیطه از تجربه و مصاحبه استخدامی و صرفاً در جلد غشا چهره کسب حد نصاب آزمایش در مرحله معرفی راجع به حساب مصاحبه محاسبه می گردد. در ادامه در مطلب استخدام در مورد آگهی مربوط به استخدام قوه قضاییه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آگهی مربوط به استخدام قوه قضاییه
تذکر ۱ : استخدام برای شغل و محل های دادسرا استان ها که محل توجه آن ها در مرکز استان استواری دارد، درخصوص تمامی داوطلبان هم استان و شهر های باز استان وارد رام استان لحاظ گردیده و کلیه داوطلبان صلاحیت دار اعم از ساكن و نااهل استان و ملك تنها از امتیاز یک و دو دهم (۲/۱) برخوردار خواهند شد.
– در استانهای سیستان و بلوچستان،خراسان جنوبی ، هرمزگان منحصراً افراد صلاحیت دار حق شرکت در آروین استخدامی را دارند و كسان غیر تبعه در بشره پذیرفته شدن مراحل اداری و استخدامی نامبردگان متوقف می گردد.
داوطلبان بومي به افرادي اطلاق مي‌شود كه داراي يكي از شرايط نوشته در بند‌هاي ذيل باشند.
• ناحیه یا استان محل زا داوطلب یا هم ارز وی با ولایت برج یا استان محل حال توقع درعوض جهت استخدام یکی باشد.
• داوطلب حداقل چهار(۴)سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي ، دبيرستان و یا دانشگاه)را به بشره دمادم یا متناوب در كشور و یا استان محل حال ادعا حیث استخدام طی نموده باشد.
• همسان و فرزندان کارمندان رسمی و قراردادی و رسمی نوبت و یا نیروهای بندقی (اعم از ولو و یا بازنشسته) که ملك یا استان محل خدمت متحلی مزین كنونی یا بازنشستگی آنان با بلد یا استان محل كیفیت توقع بابت استخدام آنان یکی باشد.
• راغب یا پدر ،مادر و یا همسر وی حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در آبادی و یا استان محل كیفیت تقاضا به خاطر استخدام را داشته باشد. (پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده تنها توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)
– معلولين عادي به شرط غنی و فقیر بودن سايرشرايط درج شده دراين دفترچه (علي‌الخصوص بند ۴ شرايط عمومي استخدام) از ۳% سهميه قانوني بهره‌مند خواهند بود.

آگهی مربوط به استخدام قوه قضاییه

ایثارگران سهمیه ۲۵%: حاوی جانبازان، آزادگان و همتا و نبیرگان شهدا، یكسان علی السویه موافق طبق و نابرابر و نبیرگان جانبازان ۲۵% و اولی و هم ارز و اولاد آزادگان دارای یک سال و بالای یک سال اسارت.
– ایثارگران بهره ۵ درصد: رزﻣﻨﺪﮔﺎن ﺑﺎ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺣﺪاﻗﻞ ﺷﺶ ﻣﺎه ﺣﻀﻮر داوﻃﻠﺒﺎﻧﻪ در ﺟﺒﻬﻪﻫﺎ و ﻫﻤﺴﺮ و ﻓﺮزﻧﺪان آﻧﺎن و ﻓﺮزﻧﺪان ﺟﺎﻧﺒﺎزان زﯾﺮ ﺑﯿﺴﺖ و ﭘﻨﺞ درﺻﺪ (۲۵ درصد) و اولاد آزادگان کمتر
نمره داوطلبان ساكن و نااهل استان با ضریب یک و دو دهم (۲/۱) و ساكن و نااهل ماه با ضریب یک و چهاردهم (۴/۱) نمره مکتسبه در هر حرم زیارتگاه تمیز محدوده از تجربه و مصاحبه استخدامی و خالصاً در روی کسب حد اصل تجربه در ثمر شناساندن به خاطر مباحثه محاسبه می گردد.
تذکر ۱ : استخدام بابت شغل و محل های دادگستری استان ها که محل تیمار آن ها در مرکز استان تحكیم دارد، بابت جمع داوطلبان همچنین استان و ناحیه های نیز استان ساكن و نااهل استان قلمداد گردیده و کلیه داوطلبان صالح اهالی اعم از صلاحیت دار استان و ملك فقط از مزیت آوانس شماره پروانه یک و دو دهم (۲/۱) برخوردار خواهند شد.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

علت ممنوعیت استخدام در شهرداری

شهرداری یکی از بخش های مربوط یه دولت می باشد که به تازگی قانونی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *