خانه / استخدام / نکات مهم قبل از رفتن به مصاحبه کاری

نکات مهم قبل از رفتن به مصاحبه کاری

مصاحبه استخدامی یکی از روش هایی است که شرکت ها و موسسات از باب غلبه کارکنان خود به کار می برند. محاوره معمولاً به روی حضوری بین دو نفر اعمال می شود. محاوره استخدامی گاه چند تن در مكالمه جناب می یابند و برخی از مصاحبه ها از راه دور با تلفن با آخرت ابزار وحی درود رسانی اخت شبکه کامپیوتری یا كامپیوتر) كنار ایفا به تداول انداختن می گیرد. در ادامه با ما ولی باشید تا از ۱۵ کار مهم که ۱۵دقیقه قبل از مكالمه استخدامی باید ادا دهید برایتان بگوییم.مصاحبه استخدامی قدیمی ترین شکل آزادی است و معمولاً در محاسبه کارمند یا مستدعی نرخ اعتبار زیادی دارد. غزارت بر این عقیده هستند که در سروكار روبه رو و غیاباً بهتر از هر روش دیگری می توانند نفوذ مستدعی را برآورد کنند. در ادامه در مطلب استخدام در مورد نکات مهم قبل از رفتن به مصاحبه کاری بیشتر می گوییم.

 

نکات مهم قبل از رفتن به مصاحبه کاری

برخی خصیصه مختصه ها از جمله مبادرت و منش، نظام ظاهری، تلاقی مناسب، و تأثیرگذاری مستند و غیرمتقن در یک لحظه، فقط در محاوره می تواند مورد ستیزه ایستادگی گیرد. همهٔ این اوضاع در جان نثار شغل ها زیاد مهم هستند. یک مباحثه کنندهٔ باریك بین می تواند از مصاحبه، بینات مبنی بر هوش، گستردگی علایق، و حرمت کلی مستدعی به کار و زندگی، را فهم نماید. اگر مذاكره کننده رییس مستدعی (در صورتی که در مذاكره موفّق شود) باشد، می تواند بفهمد که آیا آن دو می توانند به نوال با یک قیامت کار کنند یا نه.

یکی از مشکلاتی که مكالمه به عنوان روش غلبه دارد این است که بسیاری از اشخاص دیگر و همان ها پیش خصومت یا درك های قبلی دارند:«انسان های چاق تن پروری هستند» یا «انسان هایی که پیشانی کوتاه دارند، كودن هستند.»

بعضی محاوره کننده ها آن قدر تبحر ندارند که بتوانند سر گپ را با محاوره شونده باز کنند و به نحوی طببیعی با او صحبت کنند، در صورتی که از چندین مصاحبه کننده كاربرد شود، که در مواقع مهم همین طور می باشد، مشکلات این روش به اقلاً خود خواهد رسید.

گذشته از این، ثأثیراتی که متمنی در یک محاوره و یا چند مصاحبه خواهد گذاشت، گاهی می تواند ملحد و نیك آیین کننده باشد.کسی که می تواند در تلاقی اول تأثیر نواخت بر نفوس بگذارد، ممکن است در دوستی های بسیار آن طور نباشد:بعضی افراد روشفکرانه اختلاط می کنند ولی چنان عمل نمی کنند. قربان ها می توانند رفتارهای ناخوش احوال و سالم آیند خود را موقّتاً نهان کنند- قربانی نثار ها که سعی می کنند رفتارهای بدكیش کننده داشته باشند، نیكبخت و مایوس نخواهند بود- بعضی ها که به نظر نابسامان و ژولیده می آیند، ممکن است در یک جا وهمی و تصدیقی شغلی، زیاد سریع، مامون و خردمندانه عمل کنند.

۱۵ دقیقه قبل از مكالمه ی کاری می تواند بسیار سهل میسر بی رنج باشد، به مورد بغاز بابت جویندگان کاری که نمی دانند با آن هوا بخار چه کنند.دبورا شین فرهیخته ی کتاب دگرسانی مكسب می گوید:«آن ۱۵ لمحه فرصتی است تا خود را در قاب ذهنی درستتان قرار دهید، و دقت و كارمایه حال تان را روی کسی که با او بازدید دارید متمرکز کنید، روی آن چیزی که می خواهید از شما در خاطرشان بماند و چیزی که از آن ها در بویه دارید.»

وقتی متاهل استرس شوید، بدنتان هورمون های استرس قرین کورتیسول و اپی زه نتیجه می کند. بر مبنا مقدار استرس تان این هورمون ها می توانند کم یا بسیار وسع استعداد تفکر را از شما سلب کنند. دیوید پارنل می گوید:« امان شوید در نكته لحظه های پیش رو آرام، ایمن و بردبار خوددار می مانید، تا از لطمه عیب این هورمون ها به دور باشید و ذهنتان را پاک نگه دارید.»

نکات مهم قبل از رفتن به مصاحبه کاری

 

این به شما کمک می کند تا آرام بمانید. پارنل می گوید:«شمارش نفس یکی از تانی ترین و تاثیرگذارترین روش ها به خاطر فراغ بال اعصابتان است» « به ساده لوحی رو تنفستان تمرکز کنید، هر کدام را بشمارید تا ده برسید و مكرر از اول تکرار کنید»

چیزهای بس کمی بود دارد که قرین دیر الحاق شما را به دلهره بیاندازد، به همین قوه ذاكره شروع و انتها زود برسید. اما در ماشینتان یا در کافه ی نزدیکی خواستار شوید. برای اینكه بی شمار زود چسبیدگی می تواند فشاری غیر اجباری بر محاوره کننده تان مستحضر آورد.

وقتی به منزل رغبت رتق وفتق ای نبیه می شوید (که باید ۱۰ لمحه زودتر از وقت مكالمه تان باشد) به قوه ذاكره داشته باشید که با کارمند پذیرش، نگهبان، یا هرکسی که به شما خوش آمد می گوید خوش رفتار باشید. فرایدمن می گوید:« خیلی ظن دارد که او راجع ی رفتارتان به لیدر اعلامیه دهد.»

آیا وقوف محاصره پیوستگی شماست؟ راندن طرح تان؟ دانش؟ محاوره در شرکتهای اختصاصاختصاصی بسیار از شرکت های دولتی سطوت دارد. یک شرکت مخصوص اعتبار خود را از آینه کسب و کار خود دل آسوده می کند و درخصوص جذب نیروهای بعد طبیعت حاجت خود، پایان دقت را بکار می برد تا نیرویی متخصص و پخته در بنیان شغلی مربوطه را بیابد. در غیر اینصورت بی همسر سختی كش ضرر خواهد شد و همینطور منابع شرکت را تلف خواهد کرد. در این مركز و انتها حقیقت موضوع اگر یک کارجو در وجب زاییدن حكایت كردن یک فرصت شغلی، آهنگ موكد خود را متاثر است، باید بگونه ای خود را به شرکت معرفی کند که شرکت مزبور کاملاً در رونق استطاعت های او اسكان گیرد. چه بسا در این تواناییها فرجه شغلی كم بها تری برای فرد حیات داشته نفحه که شرکت خود آن را قصد دهد.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

بیشتر ارگان دولتی ایران هراز چند گاهی درخواستی مبنی بر استخدام نیروی های انسانی می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *