خانه / مشاغل / آشنایی با شغل های عجیب دنیا

آشنایی با شغل های عجیب دنیا

به اطلاعیه روزپلاس، بیشتر ما لااقل و اكثراً یک چهارم از زندگیمان را در حال کار هستیم. ما مجبوریم این کار را کنیم مگر اینکه در امتحانات بخت آزمایی آبزا رسا شویم یا در اعقاب ای علاوه دولتمند به گیتی افق ها بیایید.در ادامه در مطلب مشاغل در مورد آشنایی با شغل های عجیب دنیا بیشتر می گوییم.

برای فدایی كسان کار کارمندی هشت دوره در روز جالب زایل و ترجیح می‌دهند راه متفاوتی را برای کسب سود طی کنند.برخی از این كسب ها مشغله ها آن قدر نادیده و عجیب هستند که حتی اساساً نمی‌دانستید بود دارند و نیازمندی به اعصاب و مهارت خاصی دارند. نفوس و شرکت هایی که این كسان حرفه‌ای را استخدام می‌کنند پول دارند و آن را درخصوص هرچیزی که نیاز بی نوایی است اعمال شود خرج می‌کنند و اوان کسی هستی و عدم دارد که بخواهد و بتواند نیازهای آن‌ها را فارغ البال کند.

مجسمه زنده

اگر تا به حال به فروشگاه‌های ونیزی در لس آنجلس رفته باشید احیانا مجسمه‌های زنده را عین و گوش اید. این شغل حدود ۲۵ تا ۱۰۰ دلار در گیتی مختصر القصه دارد و یک شغل افزون پردرآمد، اما پرطرفدار به آمار می‌آید. چیزهایی مثل زیب کامل بدن که تا ۹۰ دقیقه طول می‌کشد و استظهار از اینکه به كیل کافی غذا زده اند که بتواند ساعت‌ها روی پا بایستند عزب چالش‌های این شغل هستند.

آشنایی با شغل های عجیب دنیا

زهرمار گیر

حدود ۳۰۰۰ نوع مار حیات دارد که ۶۰۰ نوع آن سمی هستند و یک سوم از آن‌ها برای مرادها پزشکی و وضع پاد برای علاج كرن نیش مار به کار می‌روند. هر گرم از سم جان نثار از این مار‌ها می‌تواند تا ۲۰۰۰ دلار فروخته شود. به همین حجت است که کسانی که سم مار را می‌گیرند تا ۲۵۰۰ دلار در ماه قبض می‌کنند. شما نیاز بی نوایی به مدرک دانش ها و اعصاب اضافه دارید تا در این محور حرفه‌ای شوید. مبدا شما باید مار را از آپارتمان اش بردارید، سپس باید مار را واداشتن کنید نیش بزند تا زهرش بیرون شود. این شغل به درد ترسو‌ها نمی‌خورد.

جدا کننده جوجه نر و ماده

این شغل افزون زیبا سرگرم كننده نیست، اما با حیات سود ۶۰۰۰۰ دلاریش در سال یک شغل پرطرفدار به نظر می‌رسد. حیث این که مستحضر این شغل شوید بدایت باید تعلیمات ببینید و مدرک الزامی را در این مناط کسب کنید. جداکردن جوجه‌ها می‌تواند یک کار بیش تکراری باشد، اما علاوه مهم است، چون مرغ‌ها و خروس‌ها خوش گذرانی افزون متفاوتی خواهند داشت. دقت ۹۵ % به خراج در جداکردن جوجه‌ها به این معناست که در این شغل نیكبخت و مایوس هستید و حتی می‌توانید در رقابت‌های جداکردن جوجه‌های نر و زن شرکت کنید.

عزادار

این شغل فقر به مهارت‌های اجتماعی زبرین دارد تا بتوانید با غریبه‌ها در چنین مراسم احساسی مشغول شوید. ماتم زده و سوری حرفه‌ای حاجتمندی دارد از قبل در كیفیت جزئیات شادخواری گذران مغفور و ارتباطش با مشتری مخبر شود و از سرگرمی‌ها و علایقش بداند تا با اتكا به نفس در شعایر تهیه شود. در یک رسم چهار پنج ساعته ثغور ۷۰ تا ۱۰۰ دلار به عزدار حرفه‌ای آهار می‌شود و تنها قوم آمرزیده از این اتفاق خبر دارند.

لمس کننده صورت

شرط می‌بندیم كلاً به این فکر نکرده بودید که چه نوع اختباری مبتنی بر تجربه می‌تواند کارایی تیغ یا ریش تراشتان را نشان دهد. نترسید، لمس کننده‌های حرفه‌ای جلد غشا چهره اینجا هستند تا به شما کمک کنند. این متخصصان از گیرنده‌های لمسی خود (دست ها) كاربرد می‌کنند تا پوست کسانی که از محصولات متنوع استفاده می‌کنند را آروین کنند. آن‌ها کارشناسان آموزش دیده‌ای هستند که ۱۰ تا ۲۵ دلار در عهد ستاندن می‌کنند و نیازمندی به هیچ مدرک آکادمیکی ندارند، اما حتی باید دست و صمغ داشته باشند.

طراح غذا

تا به حال شده به این فکر کنید که افرادی که غذا‌ها را فقره سبب عکس مجلات، تبلیغات، منو‌ها و کتاب‌های آشپزی تزئین می‌کنند چقدر گرفتن می‌کنند؟ حدود ۳۳۰۰۰ دلار در سال! اما اگر به پوست سبكبار کار می‌کند می‌توانید ۴۵۰ تا ۸۵۰ دلار در روز از این راه کسب کنید. آرایشگران غذا باید قلیل نگر باشند، برای اینكه باید بتوانند با خطوط، جا‌ها و بشقاب‌ها به پاكدامنی کار کنند. شما به مدرک خاصی حاجتمندی دارید تا یک سرتراش غذا شوید، اما فراوانی از اشخاص هم با مدرک هنرهای طباخی و موانست با کار با غذا به این شغل می‌رسند.

آشنایی با شغل های عجیب دنیا

مدیر بینگو

بینگو یک لعب نهاده شده بر اختر است که داور اعدادی را به صورت تصادفی عرض آشكار می‌کند و بازیکنان این اعداد غیرمترقب را با اعدادی که فراتر سابقاً بر روی ماتریس‌های ۵ × ۵ چاپ شده‌است تطبیق می‌دهند. اما صندید بینگو در مکانی که میلیون‌ها نفر این حیله را ارتكاب می‌دهند حضور می‌یابد و چیزهای زاید مثل جلا پول برندگان و حتی شکایات مشتریان را را تمشیت :اسم اداره می‌کند. و مرئوس بینگو ثغور ۵۶۰۰۰ دلار در سال ستاندن می‌کند، و باتوجه به اینکه هیچ مدرک آكادمیك فقر ندارد بد به نظر نمی‌رسد.

مربی اسب

همه می‌دانند که اسب سوار‌ها با اسب تمرین می‌دهند، اما هرکسی نمی‌داند که قبل از اینکه آن‌ها راكب اسب شوند اشخاص دیگری از مدت‌ها قبل راكب این اسب‌ها می‌شوند و آن‌ها را مشق محنت فتنه می‌دهند. این اشخاص به عنوان آموزشگر اسب، اسب‌ها را درعوض جهت آزمون مرتب می‌کنند. آن‌ها باید از تمول و ضعف اسب هایشان شناسا شده و ان‌ها را به اسب موكب حیله دهند. این شغل ۵۰۰۰۰ دلار در سال میوه بهره دارد، اما وقت زیادی برای آن باید بگذارید.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

شغل های مجبوب افراد دوستدار سفر

شغل های مجبوب افراد دوستدار سفر

اگر می خواهید سفر کنید و یا کار در سفر داشته باشید پس با راه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *