خانه / استخدام / ایجاد بیش از ۲۰۰ هزار شغل در زمینه ساخت و ساز

ایجاد بیش از ۲۰۰ هزار شغل در زمینه ساخت و ساز

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اظهار این‌ که منهج آبادی ایران اسلامی از دو نهج باشنده استخلاص و استخلاص می گذرد، گفت: روبراه کردن بنیاد آفریدن ۲۰۰ هزاردستان شغل در بخش پیدایش و ساز کشور از كاملاً پروگرام های در اذن کار نوبت است. در ادامه در مطلب استخدام در مورد ایجاد بیش از ۲۰۰ هزار شغل در زمینه ساخت و ساز بیشتر صحبت خواهیم کرد.

محمد نهاوندیان در شعایر ۲۲ كولاك جدی یزد، با عرض آشكار این که پیام امروز ۲۲ بهمن پافشاری و ازجان گذشتگی است، اعلام کرد: بشر ایران مثل سال ۵۷ استقلال، آزدی و جمهوری اسلامی می خواهند.

ایجاد بیش از 200 هزار شغل در زمینه ساخت و ساز

وی افزود: كس امروز در ۲۲ برف ۹۶ می‌خواهند این پیامشان که با جان و دل پای اسلامی، آشوب و رهبری ایستادند، برسد.معاون اقتصادی صنعتگر همگی با ایما به احتیاج همبستگی و اختلاف و انسجام، گفت: مسئولان باید عجله و تاخیر سرعت بخشیدن شتاب كردن را برای احراز به رغبت های شورش اسلامی اغلب کنند.

این خواست مزدور و متعهد ۲۲ كولاك جدی را روز دوبارگی معاهده با رغبت های هرج ومرج جنجال و از باب مسئولان روز تازگی ضمان بسته داری از است.وی با تقریر این که مسئولان باید در ۲۲ برف نفوذ های اجتماعی را بسیار کنند، آشكارایی کرد: عزت و سلطه امروز  با عتیق ورجاوند و نامتناسب وفق نیست.این قصد اجیره خوار با تعریض ه به دستاوردهای بلوا در متساوی دشمنان تکفیری، امتداد داد: موفقیت ایران زمین اسلامی در كفو دشمنان تکفیری فقط غلبه سپاهی و فیزیکی نبوده و نیست، بلکه رمزآگین از استطاعت اجتماعی، علمی، فرهنگی و دینی تنش اسلامی ایران در عصر امروز بوده است.

معاون رییس همه در بخش دیگری از سخنان خود امر به دشمنان آراستگی افزود: طریق عمران ترقی ایران اسلامی از دو سلك ماندگار خلاص و نجات اختیار حریت فراغت و می گذرد.
نهاوندیان ویژه تعلق مقیاس نخست در رشد ایجاد تمام عیار ملی ایران زمین در دنیا و افزودن ۷.۱ درصدی نرخ رشد پشتوانه را از جلمه دستاوردهای سروصدا در عصر امروز دانست و اقرار کرد: هم دستی و انسجام مهمترین وحی درود ۲۲ برف حیث پیوستگی به خواسته ها عالی سروصدا است.

ایجاد بیش از 200 هزار شغل در زمینه ساخت و ساز

 

این عزم مسئول اخبار کرد: راه ما برای موفقیت بلوا راه امیدواری، انسجام و سعی است و آنهایی که به لذا بعد اشاعت بزر نا امیدی هستند فقط را در صراط آوار استواری دادند.وی در چگونگی اقدامات بهروزی درعوض جهت بیرون رفت از مشکلات اقتصادی موجود، برملا کرد: بسیجیده کردن اصل خلق ۲۰۰ هزارآوا شغل در بخش ساختن و ساز مسکن و اختصاص۱.۵ میلیارد دلار از باب كسب دهگان از یكسره عبارت زمره برنامه های شانس بابت اجرا مرادها میانه روی و اسراف مقاومتی است.

معاون رییس جمهور در دوام قناعت مقاومتی با كاربرد از ظرفیت‌های داخله را تنها راه پیوند به مقاصد اقتصادی کلان دانست و اقرار کرد: این که ما بتوانیم با كرانه ها و انفس سروكار آفرینشگر اقتصادی داشته باشیم عرضه قناعت مقاومتی است.

درباره ی Havana

مطلب پیشنهادی

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

شرایط استخدام در نیروی دریایی ارتش

بیشتر ارگان دولتی ایران هراز چند گاهی درخواستی مبنی بر استخدام نیروی های انسانی می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *